Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ ŞEFTALİ

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-seftali.html

kurutulmuş şeftali

Kurutulmuş şeftali farklı lezzetler sunan firmamızın özel ürünüdür. Farklı kesim boyutlarında üretilebilen şeftali genel olarak aşağıdaki üretim boyutlarında tedarik edilebilir. Özel imalat için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kurutulmuş şeftali slayt kesim.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş şeftali fiyatı, kaliteli kuru şeftali, kurutulmuş şeftali fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru şeftali tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için şeftali kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru şeftali üretimi yapan makine satın al ve temin et, şeftali kurutma makinesi, şeftali kurutma, şeftali kurutma makineleri, şeftali kurutucu.