Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ PORTAKAL

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-Portakal.html

kurutulmuş portakal

Kurutulmuş portakal hazır gıda üretiminde, poşet çayların içerisine, aroma hammaddesi olarak, yada atıştırmalık olarak kullanılabilir. Kurutulmuş portakal farklı boy ve ebatlarda üretilebilir. lütfen özel imalatlar için tarafımızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş portakal fiyatı, kaliteli kuru portakal, kurutulmuş portakal fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru portakal tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için portakal kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru portakal üretimi yapan makine satın al ve temin et, portakal kurutma makinesi, portakal kurutma, portakal kurutma makineleri, portakal kurutucu.