Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ NAR

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-nar.html

kurutulmuş nar

Kurutulmuş nar hazır gıda üretiminde, diyet yiyeceklerinin içerisine, aroma hammaddesi olarak, yada atıştırmalık olarak kullanılabilir çünkü kurutulmuş nar ekşimsi-tatlı yoğun tadı içerdiği yüksek antioksidan ile öğün aralarında iyi bir besleyicidir.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş nar fiyatı, kaliteli kuru nar, kurutulmuş nar fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru nar tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için nar kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru nar üretimi yapan makine satın al ve temin et, nar kurutma makinesi, nar kurutma, nar kurutma makineleri, nar kurutucu.