Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ MANDALİNA

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: www.kurucum.com

kurutulmuş mandalina

Kurutulmuş mandalina hazır gıda üretiminde, poşet çayların içerisine, aroma hammaddesi olarak, yada atıştırmalık olarak kullanılabilir. Kurutulmuş mandalina farklı boy ve ebatlarda ve kesim şekillerinde üretilebilir. lütfen özel imalatlar için tarafımızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş mandalina fiyatı, kaliteli kuru mandalina, kurutulmuş mandalina fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru mandalina tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için mandalina kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru mandalina üretimi yapan makine satın al ve temin et, mandalina kurutma makinesi, mandalina kurutma, mandalina kurutma makineleri, mandalina kurutucu.