Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kurutulmuş meyve ve kurutulmuş gıda üretimi gerçekleştirmektedir. 

KURUTULMUŞ LİMON KABUĞU

Firmamız kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutulmuş sebze, meyve ve gıdalar hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-limon-kabugu.html

kurutulmuş limon kabuğu

Kurutulmuş limon kabuğu , bitkisel çaylarda, gıda ürünlerinde katkı maddesi ve aroma artırıcı olarak kullanılabilir. Firmamız tarafından üretilen limon kabukları farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Aşağıda limon kabuğunun genel kalibre boyutlarını bulabilirsiniz.

Limon kabuğu granül - iri parçalı (2-8 mm) : özel değirmende ve eleklerde kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Limon kabuğu granül (1-5 mm ) : Özel değirmende ve elekte kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Limon kabuğu toz (0-1 mm) : Özel değirmende öğütülerek elde edilen ürünümüzdür.

farklı boyutlarda istenen özel imalatlar için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Anahtar Kelimeler: Kurutulmuş limon kabuğu fiyatı, kuru limon kabuğu, kurutulmuş limon kabuğu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, kurutulmuş limon kabuğu tedariki, kurutulmuş limon kabuğu satışı, toptan kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimi ve pazarlaması, kurutulmuş limon kabuğu satın al ve temin et, limon kabuğu kurutma makinesi, limon kabuğu kurutma, limon kabuğu kurutma makineleri, limon kabuğu kurutucu.