Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ KAVUN

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-kavun.html

kurutulmuş kavun

Kurutulmuş kavun farklı lezzetler sunan firmamızın özel ürünüdür. Farklı kesim boyutlarında üretilebilen kavun genel olarak aşağıdaki üretim boyutlarında tedarik edilebilir. Özel imalat için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kurutulmuş kavun slayt kesim,  ince kesim çıtır kavun.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş Kavun fiyatı, kaliteli kuru Kavun, kurutulmuş Kavun fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru Kavun tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için Kavun kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru Kavun üretimi yapan makine satın al ve temin et, Kavun kurutma makinesi, Kavun kurutma, Kavun kurutma makineleri, Kavun kurutucu.