Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ KARPUZ

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-karpuz.html

kurutulmuş karpuz

Kurutulmuş karpuz farklı lezzetler sunan firmamızın özel ürünüdür. Farklı kesim boyutlarında üretilebilen karpuz genel olarak aşağıdaki üretim boyutlarında tedarik edilebilir. Özel imalat için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kurutulmuş karpuz slayt kesim,  ince kesim çıtır karpuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş Karpuz fiyatı, kaliteli kuru Karpuz, kurutulmuş Karpuz fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru Karpuz tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için Karpuz kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru Karpuz üretimi yapan makine satın al ve temin et, Karpuz kurutma makinesi, Karpuz kurutma, Karpuz kurutma makineleri, Karpuz kurutucu.