Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ ERİK

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır.   Detaylı bilgi almak için firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.kurucum.com

kurutulmuş erik

Kurutulmuş erik genel olarak mürdüm eriğinden yapılır. Mürdüm eriği, vücudun demir emilimine yardımcı olan C vitamini açısından zengindir ve iyi bir A vitamini, B2 vitamini ve potasyum kaynağıdır. Mürdüm eriği aynı zamanda iyi bir diyet lifi kaynağıdır. Yapılan son bir araştırma, düzenli kuru erik tüketiminin tansiyonu ve kötü kolesterolü (LDL) düşürebileceğini bulunmuştur. Ayrıca, hem mürdüm eriği, hem kuru erik bol miktarda fenol (koruyucu özellikleri olan ve bitkilerde bulunan doğal bileşik) içermektedir. Firmamızdan mürdüm eriğini iki şekilde tedarik edebilirsiniz.

Kurutulmuş çekirdekli mürdüm eriği: Mevsiminde toplanan mürdüm erikleri uygun şartlarda kurutularak satışa sunulmaktadır. Firmamızda satılan mürdüm eriği özel çözeltiye bandırılmamış (SORBİT ÇÖZELTİSİ) tamamen doğal olan üründür. Kuruyan ürünün muhafazasının katkısız uzun süre olması için ürün normalden daha fazla kurutulmaktadır.

Kurutulmuş - çekirdekleri çıkartılmış mürdüm eriği: Kurutulan mürdüm erikleri, çekirdeği çıkartılarak satışa sunulmaktadır.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş Erik fiyatı, kaliteli kuru Erik, kurutulmuş Erik fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru Erik tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için Erik kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru Erik üretimi yapan makine satın al ve temin et, Erik kurutma makinesi, Erik kurutma, Erik kurutma makineleri, Erik kurutucu.