Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla sebze kurusu, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

LİMON KABUĞU KURUSU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla gıda, meyve, sebze kurusu üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: www.kurucum.com

kurutulmuş limon kabuğu

Kurutulmuş limon kabuğu , bitkisel çaylarda, gıda ürünlerinde katkı maddesi ve aroma artırıcı olarak kullanılabilir. Firmamız tarafından üretilen limon kabukları farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Aşağıda limon kabuğunun genel kalibre boyutlarını bulabilirsiniz.

Limon kabuğu granül - iri parçalı (2-8 mm) : özel değirmende ve eleklerde kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Limon kabuğu granül (1-5 mm ) : Özel değirmende ve elekte kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Limon kabuğu toz (0-1 mm) : Özel değirmende öğütülerek elde edilen ürünümüzdür.

farklı boyutlarda istenen özel imalatlar için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Perakende alımlarınız için tıklayızınız.İnternet Satış Sitemiz

Aramalar:limon kabuğu kurusu fiyatı, kaliteli kuru limon kabuğu, limon kabuğu kurusu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal limon kabuğu kurusu tedariği, Fırın kurusu ürün üretimi yapmak için limon kabuğu kurutma makinamızı inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Kurutma Makinamız.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinası aramaları: Toptan gıda, meyve, sebze kurusu üretimi yapan kurutma makineleri üreticisi, kuru limon kabuğu üretimi yapan makine satın al ve temin et, limon kabuğu kurutma makinası, limon kabuğu kurutma, limon kabuğu kurutma makineleri, limon kabuğu kurutucu fırın.